Search
Програма заспокоєння рухуПрограма обмеження швидкості руху транспорту в міських районах

Адміністрація City of Auburn прагне покращити якість житлових районів міста Auburn і їхню придатність для життя. Програма обмеження швидкості руху транспорту в міських районах переслідує такі цілі: 

 • Підвищити рівень безпеки для всіх учасників дорожнього руху, особливо для пішоходів і велосипедистів.
 • Зменшити швидкість руху в міських районах так, щоб автомобілі не перевищували встановлені обмеження.
 • Скоротити обсяги наскрізного руху транспорту й заохотити водіїв користуватися вулицями, призначеними для інтенсивнішого руху.
 • Вести роз’яснювальну роботу серед мешканців за допомогою інформаційно-просвітницьких заходів із питань безпеки дорожнього руху.
 • Виконати цілі міста Auburn із досягнення рівності за допомогою ініціативного підходу, щоб забезпечити оцінювання всіх міських районів і заохотити мешканців брати участь у процесі його здійснення. 

Згідно з твердженнями Інституту транспортних інженерів (Institute of Transportation Engineers), обмеження швидкості руху транспорту «…дає змогу зменшити швидкість або обсяг руху автомобілів, що поліпшить якість життя в житлових районах, підвищить рівень безпеки для пішоходів і створить зручніші умови для велосипедистів». 

Програма обмеження швидкості руху транспорту в районах міста Auburn створена саме для житлових районів. Вона не стосується комерційних або промислових районів чи пожвавлених вулиць, призначених для інтенсивнішого руху транспорту.

Просвітницька робота:

 • Інформаційні листи або листівки.
 • Тимчасові знаки для інформування.
 • Статті в журналах і дописи в соціальних мережах.

Заходи забезпечення:

 • Посилені патрулі поліції для запобігання перевищенню швидкості.

Інженерні засоби:

 • За потреби визначення, проєктування та впровадження фізичних удосконалень для обмеження швидкості руху транспорту в районі, реалізація яких здійснюється за наявності коштів.

Оцінювання:

 • Аналіз ситуації в районі після впровадження вдосконалень.
Додаткова інформація про програму

У 2007 році міська рада міста Auburn (Auburn City Council) затвердила Програму обмеження швидкості руху транспорту в міських районах, щоб допомогти мешканцям і місту знайти рішення для усунення проблеми перевищення швидкості й інших проблем безпеки дорожнього руху на вулицях житлових районів. Початково програма зосереджувалася на реагуванні на скарги про перевищення швидкості на вулицях житлових районів. У відповідних ситуаціях, якщо цього бажали мешканці вулиці, працівники програми встановлювали на дорозі берлінські подушки, покликані сповільнити або обмежити швидкість руху транспорту по вулиці. У 2020 році програму було призупинено через скорочення бюджету внаслідок пандемії COVID-19.

У 2022 році City of Auburn запускає переосмислену версію програми обмеження швидкості руху транспорту в міських районах. Оновлена програма має на меті завчасно виявляти й усувати проблеми перевищення швидкості в цілому районі, а не чекати на отримання скарг від мешканців щодо конкретного місця на вулиці їхнього району. Щороку місто визначатиме район для проведення оцінювання, вивчення, просвітницьких заходів і потенційного впровадження засобів для обмеження швидкості руху. На жаль, використання цього підходу означає, що програма не зможе розв’язувати всі проблеми перевищення швидкості, про які мешканці повідомлятимуть щороку, якщо проблемна ділянка розташована за межами району, який є пріоритетним цьогоріч. Попри це місто продовжуватиме вивчати ситуацію, якщо отримуватиме повідомлення про перевищення швидкості, і передаватиме цю інформацію в Департамент поліції міста Auburn (Auburn Police Department) для врахування під час визначення пріоритетів і планування правоохоронної діяльності. Крім того, ця інформація використовуватиметься для визначення пріоритетних районів на наступні роки.

Ініціативний комплексний підхід

Мета програми полягає в оцінюванні цілого району протягом кожного року замість роботи над однією вулицею за раз, оскільки такий підхід інколи може призводити до простого переміщення наскрізного руху транспорту на великій швидкості з однієї вулиці району на іншу. Підхід, який використовується програмою, передбачає спілкування з мешканцями вибраного району, що допоможе дізнатися, у яких місцях вони стикаються з проблемою зашвидкого руху автомобілів або використання житлових вулиць для наскрізного проїзду. Крім того, мешканці району матимуть змогу надати свої коментарі щодо рекомендованих містом засобів обмеження швидкості руху транспорту перед їх запровадженням. Ми вважаємо, що такий підхід допоможе ефективно розв’язувати проблеми перевищення швидкості й наскрізного руху в міських районах.  

Ми продовжуватимемо документувати скарги про перевищення швидкості, які отримуємо з різних районів міста, і за потреби вивчатимемо ситуацію зі швидкістю. Ми передаватимемо цю інформацію в Департамент поліції міста Auburn, щоб допомогти визначити пріоритетні райони, які потрібно включити до цієї програми. 

Локалізовані проблеми перевищення швидкості в міських районах

Інколи отримані скарги стосуються перевищення швидкості в тих районах, у яких основними учасниками дорожнього руху є самі мешканці або їхні гості. Прикладом може бути рух непроїзною вулицею чи вулицею, що закінчується глухим кутом, а також у невеликих районах з одним в’їздом. 

За наявності ресурсів програма розв’язуватиме такі проблеми в індивідуальному порядку за допомогою таких заходів:

 1. Інформаційно-просвітницька робота в районі з питань безпеки дорожнього руху.
 2. Встановлення тимчасових інформаційних знаків.
 3. Роз’яснювальна робота поліції з конкретним порушником, про якого було повідомлено.

Соціальна справедливість

Для забезпечення поінформованості всіх верств населення, яких стосується програма, і заохочення їх до участі в прийнятті рішень щодо остаточних проєктів, а також з метою дотримання вимог закону про заборону дискримінації (Title VI), персонал досліджуватиме дані про населення, щоб забезпечити надання інформаційно-просвітницьких матеріалів мовами, які найчастіше використовуються у вибраному районі, а також зрозуміти, як найкраще взаємодіяти з місцевими мешканцями. Крім того, на вимогу мешканців матеріали надаватимуться іншими мовами.

Пов’язані документи

Контактна особа

Щоб отримати додаткову інформацію, пишіть на адресу електронної пошти [email protected].


Щоб повідомити про проблему перевищення швидкості:

Або завантажте додаток SeeClickFix!
Google Play 
Apple

Ми використаємо цю інформацію для подальшого планування заходів у межах цієї програми.